Laser game v Praze – zábava pro rodinu i přátele

Když nastanou prázdniny, víkend či jakýkoliv den volna, tak to doslova láká k pořádné zábavě a trávení času s rodinou a přáteli. Můžete hrát společenské hry, jet na výlet nebo jen tak spolu posedět a popovídat si. Ale za chvíli e to pořádná nuda a chce to něco nové a víc adrenalinové.

DSC_0200

Trendem dnešní doby jsou proto i jiné druhy zábavy, a kromě paintballu či airsoftu nebo zábavných parků je tady ještě laser game v Praze.
Čekají na vás zábavné arény, ze kterých každá je jiná a má pro vás připravenou skvělou zábavu. Jedná se o pohybovou aktivitu, která vám zajistí nejen spoustu pohybu, ale také adrenalinu. Oproti jiným hrám je tato zcela bezbolestná a vašim vybavením jsou speciální vesty a laserové zbraně. Vašim úkolem je zasáhnout vestu soupeře co nejvíce ranami a to samé je úkolem soupeřova týmu.

Pozvěte ke hře kolegy, zaměstnance nebo školy

Tento způsob zábavy se stává i častým obsahem teambuildingových akcí, akcí pro školy či dokonce jako dárek pro oslavence. Zábava, která je vhodná pro děti i dospělé a pohltí každého. Výhodou je, že si vše můžete zopakovat kdykoliv znovu.

Skvělá příležitost utužit rodinné či kolektivní vztahy a poznat se tak mnohem lépe, než pouze na pracovišti, které je formální. Nemáte tak možnost svoje kolegy či nadřízené poznat i z té více přátelské stránky a právě taková akce dokáže lidi kolem vás změnit k nepoznání.
Tady jsou otevřené dveře také soutěživosti, protože kdo by nechtěl porazit svého soupeře? Za dobře odvedenou hrou si můžete dopřát občerstvení a o všem si nejen popovídat, ale také se zasmát.

DSC8155

Jednotlivé arény a hry jsou rozděleny do různých tematických celků a vyberou si jak začátečníci, tak pokročilí hráči.
Čeká na vás nekonečné množství zábavy, které jen tak neomrzí a ještě dlouho po skončení si budete mít o čem povídat. A je zcela jisté, že nebudete trvat dlouho a vše si rádi zopakujete znovu třeba i s jiným týmem přátel, rodinných příslušníků či kolegů a spolužáků.