S mobilem do plavek!

Znáte to, za chvíli začne jaro, potom léto a vy už tušíte, že abyste se v létě mohli jít s klidem vykoupat, budete potřebovat shodit nějaké to kilo. ALE, na chození do fitness center není čas a mnohdy ani peníze a skákat doma přes švihadlo či chodit běhat vás zkrátka nebaví.běžec s mobilem
 
Jedním z důvodů, proč lidé u cvičení doma nevydrží je, že nad nimi nikdo nemá dohled, nikdo neříká: „ Makej! Ještě deset! Dělej to pořádně!“. Nadšení, které máte prvních pár dnů, během chvíle vyprchá a vy jen hledáte důvody, proč dnes necvičit. Jednou variantou může být i společné cvičení s partnerem, kdy jeden povzbuzuje druhého, ale pokud k sobě parťáka nemáte, vezměte do ruky chytrý telefon či tablet a stáhněte si aplikaci.
 
Výzvy.
 
Výzvy jsou asi nejčastějšími cvičebními aplikacemi, které si můžete stáhnout. Většinou jsou na 30 dní, a co je nejlepší, trvají cca 10 – 15 minut maximálně. Pokud chcete celkově zhubnout a posílit všechny partie, tak cvičení je rozvrženo tak, že každý den se zaměříte na jinou část vašeho těla a tím docílíte nejlepších výsledků. Většinou se cvičí 3-4x za sebou a poté následuje den odpočinku.
 
Pokud byste se chtěli zaměřit pouze na určitou část, třeba jen nohy, ruce nebo břicho, tak si opět můžete vybrat aplikaci, která je na toto zaměřena.
 
Velkou výhodou je, že naleznete spoustu aplikací, které jsou zadarmo, stačí vám k tomu pár minut denně a většinou si vystačíte pouze s podložkou.
 
Pokud byste chtěli na cvičení „zapomenout“, nebojte, aplikace se vám každý den připomene.
 aplikace
 
Jídelníček.
 
Když už začnete cvičit, tak nezbytnou podmínku ke zlepšení své postavy je i zdravý jídelníček. Abyste opět nemuseli utrácet za kuchařky či zdlouhavě vyhledávat zdravé recepty na internetu, můžete si jednoduše stáhnout další aplikaci. Existují už i takové, kde si můžete zadat potraviny, které vám nechutnají nebo jste na ně alergičtí a program vám sestaví menu přesně podle vašich chutí. Samozřejmostí je počítání kalorií a ostatních nutričních hodnot.