Nejmodernější lednice

Zapomeňte na bílé krabice, na které si rodina lepila vzkazy, a které byly středem celé domácnosti. Mimo televize. Ano, lednice je skutečně nejpoužívanější věcí. Některé domácnosti by oželely sprchu či vanu na její úkor. Proto se firmy předhánějí, která vyrobí lepší. Naprostou peckou jsou výrobky firmy LG. V podstatě jde o tři lednice v různé cenové hladině, a to co nabízí my staří ani nepochopíme.

Pohled dovnitř

Jak již zmíněno, jde o celou řadu a rozdíl je ve velikosti prostoru a funkcích. My se podíváme na tu nej s označením P-NEXT 8 InstaView (GMX844MCKV), čímž se podíváme i na funkce té „nižší třídy“.

Tak především, co je na ní vlastně úžasné, nemusíte ji otvírat. Dva poklepy na její dveře stačí, abyste viděli, co vevnitř je. Je totiž vybavená technologií InstaView Door-in-Door™ .

To, že je v lednici mini počítač je jasné, a proto ji klidně můžete obsluhovat na dálku mobilním telefonem. Při její obsluze přes telefon a aplikaci v něm, jakož i při obsluze na dálku je použita další technologie s názvem LG SmartThinQ™. Tím je umožněna komunikace a „řízení“ provozu.

Další vychytávka je věčný led na chlazení nápojů. Nikterak není třeba dolívat vodu do nějakých malých nádobek. Lednice však musí být připojená na vodovodní řad. Sama si pak bere, kolik vody potřebuje a led vyrábí.
Super velká lednice

Přístroj má také speciálně upravené zásuvky, které si samy vypočítají optimální teplotu, a dokonce i vlhkost. Teplota úzce souvisí s další vychytávkou, a to technologií Door Cooling+™. To znamená, že ve dveřích jsou speciální průduchy, takže po otevření a zavření se teplota na místech u dveří skoro ihned upraví do normálního stavu. Čímž je tedy jasné, že nemusí znovu chladit veliký prostor, a tedy má i nižší spotřebu.

Sklopné regály a objem přes čtyři sta litrů jsou jen další třešničky na dortu.

Prostě, spousta novinek dělá z tohoto výrobku inteligentní věc.