První společné bydlení

Našli jste svou životní lásku a rozhodli jste se začít bydlet společně? Pokud zatím bydlíte každý ve svém menším bytě a pokud jste se rozhodli jeden z těchto bytů si nechat pro společné bydlení, budete řešit jak z bytu a prostoru pro jednoho udělat byt s prostorem pro dva. Dejme tomu, že máte k dispozici dvoupokojový byt, takže jeden pokoj bude sloužit jako ložnice a druhý bude obývací pokoj.

ložnice

Jste mladí, a tak první věc, co budete řešit bude pravděpodobně manželská postel. A taky je pravděpodobné, že v tomto pokoji budete mít veškeré svoje oblečení. Jednou, jednoznačně nejvýhodnější variantou, jak získat co nejvíce prostoru v pokoji, jsou vestavěné skříně. Můžete jistě projít obchody s nábytkem a přeměřovat, která skříň vám do pokoje vejde tak, aby se využilo co nejvíce místa, tzn. bude od podlahy až do stropu a nejlépe podél celé zdi. Brzy ale zjistíte, že takovou nejspíš nenajdete a buď zvolíte kompromis a zůstane tam škvíra, nebo si necháte vyrobit skříně na míru Praha Sten-skrine.cz. Musíme vám popisovat, jaké výhody mají skříně vyrobené na míru?

košile

Raději ano. Takže: skříň, kterou vám vyrobí stolařství přímo na míru vám na milimetr zaplní daný prostor a nevzniknou žádná hluchá místa. Můžete si zároveň vybrat barvu dřeva, nebo imitace, ale třeba i zrcadlovou stěnu. Jednoznačnou výhodou je, že vnitřní uspořádání skříně bude přesně dle vašich představ. Nosí váš muž do práce košile, kterých má tím pádem plnou skříň? Tak to se vám ve vaší vestavěné skříni hodit větší sekce pro tyč na ramínka. Stejně tak, pokud vaše žena má ve skříni vícero dlouhých šatů až po zem, budete ve vaší nové vestavěné skříni potřebovat vysokou sekci, do které šaty pohodlně vejdou a nebudou se dole krčit. Nechat si vyrobit skříně na míru, to je investice, kterou oceníte, kdykoliv do skříně půjdete pro svoje věci.