Ideální stůl do každého domova

Ideální volbou pro prostorné kuchyně a jídelní kouty ve venkovském stylu se nabízí selský stůl, který je vyrobený z masivního dřeva. Selský stůl disponuje velmi stabilní a odolnou konstrukcí. Nehoupe je, nepřeklápí se a je velice prostorný. Kromě toho vzhled čistého dřeva vyvolává v našem domově velmi přívětivou a laskavou atmosféru. Zkrátka je skvělým a spolehlivým pomocníkem do každé domácnosti a všech kuchyní či jídelních koutů.

Stůl

Tento masivní stůl v selském stylu je rovněž vhodný jako vybavení do restaurací, hotelů, anebo penzionů. Selské stoly jsou obvykle vybaveny silnou, odolnou, těžkou a masivní dřevěnou deskou, která spočívá na rovněž silných nohách, které jsou zdobené vkusnou řezbou. Na trhu je možné zakoupit ke stolu i takzvané přídavné desky, které umožňují libovolné rozšíření stolu, pokud dosavadní velikost nestačí. Stoly v selském stylu jsou převážně vyráběny z kvalitního a tvrdého dřeva, jako je kupříkladu borovice, smrk, dub, či jasan. Tyto materiály jsou poté mořeny do nejrůznějších barevných odstínů, aby byla nabídka selských stolů co nejširší a mohl si vybrat opravdu každý. Selské stoly můžete zakoupit ve všech odstínech bílé i černé barvy, ale i netradičních barvách, jakou může být třeba fialová. Stoly jsou rovněž lakovány a následně ošetřeny pravým včelím voskem.

Jídlo na stole

Tím získává selský stůl na odolnosti proti nejrůznějším poškozením, navíc zlepšuje i uzdu, což se ve velikých domácnostech s mnoha dětmi jistě ocení. Při výrobě stolů v selském stylu je kladen veliký důraz na detaily i preciznost jejich zpracování. Každý z těchto vkusných kusů nábytku je opravdový originál, který se může stát klenotem v každé domácnosti. Pokud tedy hledáte jedinečný stůl do vaší kuchyně, anebo jídelního koutu, zcela jistě si vyberete z široké nabídky stolů v selském stylu na našem trhu.