Výdělek online

Možná si právě říkáte, že je to absolutní blbost, ale není tomu tak. Dnes si ukážeme pár stránek, na kterých může kdokoliv začít. Vybral jsem jen ty, jenž nepotřebují žádný počáteční vklad, takže nehrozí ztráta vložených peněz. Samozřejmě nečekejte žádné zázraky a vydělané desetitisíce. Spíše se to dá brát jako takový malý přivýdělek. Nezabere to moc času a můžete se stále věnovat svým každodenním aktivitám. Vyplnit takový internetový průzkum trvá obvykle pár minut. Dále se hodnotí rozsah společně s délkou výzkumu a podle toho se odvíjí celková odměna. Měsíčně se takto dá vydělat pár desítek korun, ovšem po připojení do více projektů se dostanete do stovek korun. Vše je ale individuální a záleží na více faktorech, takže tyto částky jsou jen pro představu.
práce přes internet

Marketagent.com

Možná jste o této stránce již někdy slyšeli, protože už má přes 1,6 milionu členů. Někteří se bojí o své osobní údaje, ale zde Vám určitě žádné nebezpečí nehrozí. Po jednoduché registraci vyplníte váš úplně první dotazník, který se týká obecných věcí. O dalších průzkumech můžete být informováni pomocí email, což doporučuji, takže tuto možnost nerušte. Každý nový průzkum trvá vyplnit jen chvíli a otázky v něm jsou jednoduché. Za jeden tento výzkum většinou dostanete cca 70 bodů. A co tyto body znamenají? 100 bodů znamená 1 euro. Tyto vydělané peníze si můžete vybrat, nebo pomoci na dobrou věc a darovat je. Nemusíte se bát, že byste výplatu neobdrželi. Všechny tyto informace a spolehlivost můžou potvrdit členové, a proto se nejedná o žádný podvod.
výdělek pomocí notebooku

MOGROB

Funguje na velice podobném principu, jako předchozí stránka. Nové průzkumy Vám chodí také na email. Výhodou je zde aktuální částka napsaná v korunách, takže peníze nemusíte přepočítávat na jiné měny nebo jednotky. Za pozvání dalšího člověka dostanete 16 Kč, co není moc, ale každá koruna se hodí. Můžete si podrobněji vyplnit svůj profil, aby Vám chodili průzkumy zaměřené přesně na vaši kategorii. Vyhnete se tak dostávání informací o novém průzkumu, kterého se nemůžete zúčastnit.