Ty pravé svatební šaty pro každou nevěstu

U svatebních šatů je dobré upřednostnit kvalitu použitého materiálu a provedení nad čímkoliv jiným. Pokud totiž ve svůj svatební den nevěsta zjistí, že něco s jejími šaty není, tak jak jste si představovala, může ji to znepříjemnit či pokazit celý den. Model na svatbu si nepořizujeme každý den, a proto bychom neměli váhat, máme-li možnost pořídit si luxusní svatební šaty ať už vlastní nebo z půjčovny.

gravírované sklo

Řada žen přichází do svatebních salonů s představou, že chtějí spíš šaty jednodušší, aby zkrátka nevypadaly jako přeplácaný šlehačkový dort. Tento dojem však vytváří především šaty, které nejsou ušity z kvalitních materiálů. Na fotografiích pak tyto šaty mohou působit ještě hůře než ve skutečnosti, protože si s nimi může pohrát venkovní světlo. Nekvalitní látka pak vypadá jako plexisklo a korálky, růžičky a další ozdob dojem kýče jen podpoří.

šaty u stropu

Jaké šaty nevěstu nikdy nezklamou?

Sáhne-li nevěsta po modelu, jenž bude ušitý z kvalitní měkké splývavé látky, neprohloupí. Kvalitní střih a precizní ruční výšivka pak celý model ještě pozdvihnou. Šaty budou působit krásně, honosně, ale nikdy ne přeplácaně. Nikoho ani nenapadne, že by už byly přes míru. Je jasné, že takové šaty Vás budou stát více, než obyčejnější modely z méně kvalitních materiálů, ale výsledný efekt zato jistě stojí. Na svatebních šatech se rozhodně nemá šetřit.

úzké šaty

Nebojte se vyzkoušet více modelů

V okamžiku, kdy začnete šaty zkoušet, buďte trpělivá a vyzkoušejte šaty různých střihů, materiálů a odstínů, jen tak totiž zjistíte, co Vám nakonec bude slušet nejlépe. Vyzkoušejte si klidně všechny základní nabízené typy střihů, nebraňte se ani modelům, které byste nejraději rovnou zavrhla. Šaty z ramínka totiž na Vaší postavě mohou vypadat úplně jinak než byste předpokládala. Ponechte si dostatek času na samotné zkoušení šatů i na následné rozhodování. Nebojte se s hledáním těch pravých šatů pro Váš velký den začít klidně již rok před svatbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup