Registr dlužníků není problémem

Dostali jste se nějakým způsobem do velmi nepříjemné finanční situace, kterou by vyřešilo snad jen to, kdybyste si půjčili? To je naprosto v pořádku, problém však může nastat tehdy, když zjistíte, že banky vám díky vašim záznamům v registrech dlužníků jednoduše nepůjčí. Co si počít v takové situaci? Nejrozumnější bude navštívit nebankovní společnost, která vám dokáže i přes tento drobný problém vyjít vstříc. Klienti, jako jste vy, mohou totiž využít americkou hypotéku bez registru, která je na to přímo určená. Jaké jsou podmínky?
kreditka v ruce

Bez ručení to nepůjde

Jedna věc je, že nebudete muset mít obavy z nahlížení do registrů dlužníků, druhá věc je však ta, že budete muset ručit svou nemovitostí. Spousta lidí se při této větě zalekne a začne se stahovat, věřte však, že není sebemenší důvod. Ručení vlastní nemovitostí se obávat nemusíte, pokud jste tedy rozhodnutí svou pohledávku řádně splácet. Je to jen jakási jistota pro danou firmu, že své peníze uvidí zpátky. Týká se to hlavně neférových klientů, kteří nemají v plánu pravidelně a řádně splácet. To se vás však netýká, tudíž se toho obávat nemusíte. Možná vás ale zajímá, jakými nemovitostmi se vůbec dá ručit:

Rodinné domy
Byty v osobním vlastnictví, družstevní domy, obecní domy
Pozemky
Komerční prostory
Restaurace, hotely, výrobní haly
Chaty a chalupy
stodolarovka z puzzle
Základem každé americké hypotéky je správné ocenění nemovitosti. Je potřeba znát její hodnotu, protože právě z této hodnoty bude vypočítána částka, kterou si budete smět půjčit. Platí zde přímá úměra, tedy čím dražší nemovitost využijete, tím více peněz budete moci obdržet. Ocenění probíhá mimo jiné online, opět není potřeba nikam chodit a nic složitě zařizovat. Stačí odborníkům poslat požadované exteriérové a interiérové fotky, podle kterých dokážou díky svým zkušenostem odhadnout cenu.