Moderní rozkládací pohovka s matrací – znáte její výhody?

Máte malý byt a uvažujete nad tím, jak to vyřešit? Existuje mnoho efektivních řešení pro malé prostory, ale vždy musíte počítat s jistými kompromisy. Do takových prostor se hodí především nábytek, který je víceúčelový. To znamená, že má několik funkcí. Jedním z takových kousků je i rozkládací pohovka s matrací. Jde o moderní kus nábytku, který se dá využít nejen jako pohovka, ale i plnohodnotná postel. Nevěříte? Tak čtěte dál a my vás přesvědčíme o její výhodách.

pohovka

Dva v jednom

Přesně tak by se dala charakterizovat rozkládací pohovka s matrací, která je určena pro každodenní spaní. Tento kus nábytku vznikl z praktických důvodů. Častokrát totiž obývák slouží i jako ložnice, no pohovka i manželská postel se do ní nevejdou. Spojením těchto dvou kusů nábytku vznikl jeden, který je navíc prostorově méně náročný. Taková pohovka však nemusí být nutně řešením pouze pro malé byty. Klidně může sloužit i jako příležitostné lůžko pro návštěvy a podobně. Rozdíl mezi pohovkou s matrací a klasickou rozkládací pohovkou je v kvalitě rozkládacího mechanismu i samotného lůžka. Klasická pohovka není přizpůsobena k tomu, aby byla rozkládána každý den. Mechanismus rozkládání není takový stabilní a mohl by se velmi snadno poškodit. Nižší kvalitu rovněž pocítíte při spánku na takové pohovce. Rozkládací pohovka s matrací však může sloužit i jako plnohodnotná postel a oproti klasické posteli ani nezpozorujete rozdíl. Rozhodně se při spánku na ní nemusíte obávat bolesti páteře.

byt

Vybírejte kvalitu

Při kusech nábytku, jakým je i rozkládací pohovka s matrací na každodenní spaní platí, že byste měli hledat zejména kvalitu. Přece jen se nejedná o klasický kus nábytku. Pravdou je také to, že takových pohovek je na trhu o něco méně než těch klasických, a tak budete možná muset hledat o něco déle. Většinou je mají v nabídce velké řetězce s nábytkem, které nabízejí kromě toho i další moderní vychytávky do každého bytu. Pokud hledáte rozkládací pohovku s matrací na běžné spaní ve vysoké kvalitě, neváhejte kliknout na webovou stránku https://www.sconto.cz/ a vybrat si přesně to, co se vám líbí. Už více nemusíte dělat kompromis mezi kvalitním spánkem a pohovkou.