Hypotéka bez registru aneb podnikatelský úvěr

Sháníte peníze pro soukromé potřeby? Nebo naopak pro podnikání? Chcete ručit nemovitostí a nechcete, aby se projížděly registry? Hypotéka bez registru značí podnikatelský úvěr. V případě, že jste soukromá osoba a hledáte dlouhodobý úvěr s ručením nemovitostí, tedy hypotéku, u které by se neprojížděl registr, čili by společnost byla tolerantní k záznamu, musíte hledat v sekci nebankovních hypoték. I tam najdete tento druh úvěru, dlouhodobou hypotéku, například na 30 let s nízkou úrokovou sazbou a s tolerancí záznamu v registru dlužníků. U nebankovních společností můžete vždy uspět, stačí se podívat na podmínky a nechat si zpracovat nezávazný návrh. Jestliže vlastníte nemovitost, kterou můžete ručit, pak je to jistě ideální volba, jak získat peníze, které můžete následně využít podle libosti a na cokoliv, co potřebujete, nejenom na rekonstrukci bytu nebo domu, nebo na stavbu obydlí či na vybavení, ale i na mnoho dalších věcí, zkrátka a dobře na cokoliv.

žena u notebooku

Podnikatelské úvěry jako je například americká hypotéka bez registru se vyřizují velice snadno a rychle. Tento produkt je vhodný pro podnikatele, kteří se nechtějí zdržovat a potřebují vše vyřídit rychle. Jakmile dodáte pár základních dokumentů, může být úvěr schválený i do 24 hodin. To samé platí i v případě vyplacení peněz. Budou ihned převedeny, takže je můžete mít dokonce i do 24 hodin.

Máte movitý majetek a budete chtít ručit? Nemovitost nebo pozemek oceníme a Vy můžete získat až 70% z odhadu formou úvěru. K tomu se připočítá úroková sazba, samozřejmě velice nízká a vypočítají se měsíční splátky. Úvěr můžete splácet i dlouhých 30 let, takže měsíční splátka může být opravdu nízká, aby byla únosná. Pak už jen splácíte a ručíte nemovitostí.

kufřík s penězi

S financemi se hradí běžné potřeby ve firmě, ale také s nimi můžete vyplatit spolumajitele firmy, vymanit se z exekucí, zaplatit staré špatné půjčky, nakoupit majetek, zásoby, materiál, hradit mzdy zaměstnancům, vyřídit finanční a mnoho dalšího.

Předem nic neplatíte a vyřízení je velice rychlé a snadné. Záznamy v registrech se dají tolerovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup