Vydělávání online

Existuje spousta způsobů, jak si vydělat, nebo alespoň přivydělat pár drobných na internetu. Je třeba si ale ujasnit, že nic není zadarmo. Představa, že budete sedět doma, nebo třeba ležet s laptopem v posteli, je samozřejmě úžasná, ale nic není tak růžové, jak si to většinou malujeme.
přenosný počítač a káva
Brigády a přivýdělky
Když trochu zabrouzdáte na internetu, můžete narazit na zajímavé brigády, jako jsou třeba tyto:
·         Copywriting
·         Překládání textů
·         Vzdálená online podpora pro zákazníky
·         Grafické soutěže
A mnoho dalších…
Jakkoliv to zní krásně a romanticky, většinou u počítače strávíte tolik času, že kdybyste si to přepočítali na hodinovou mzdu, vyjdou vám částky naprosto směšné. Je třeba ale brát v potaz, že vám nikdo nestojí za zády a máte svůj klid. Minimálně nasbíráte zkušenosti. Do počítače stejně budete doma koukat po celý svůj volný čas, tak proč nespojit příjemné s užitečným?
Práce na full-time
Pak jsou tady možnosti mnohem větší, už je ale potřeba něco umět a tím myslím umět dokonale.  Představím vám několik z možností:
·         Obchodování na burze
·         Binární opce
·         Vlastní e-shop
·         Tvorba grafiky
Opět jsou tady desítky jiných možností, představil jsem ty podle mě nejznámější a nejzajímavější. Kdybyste ale chtěli dělat některou z těchto činností na full-time, opravdu tomu musíte věnovat veškerý čas a budou před vámi roky a roky dřiny, vzestupů a pádů, než se vám investovaný čas vrátí ve formě nadstandardního příjmu. U grafické tvorby bude proti vám hrát ještě obrovská konkurence, stejně jako u e-shopu. Je jen na vás, být tím nejlepším. Pak to stojí za to.
studentka s knihou
Youtube a blogování
Důvod, proč jsem pro tyto dvě činnosti zvolil zvláštní kategorii je ten, že být youtuber, nebo blogger, není dle mého názoru ani práce, ani brigáda. To už je spíše životní styl, cesta, jak prorazit na internetu se svým vlastním já. Nebudu tady popisovat podrobně, co která z těchto “profesí“ znamená, většina lidí ví o co jde a kdo ne a tento článek ho zaujme, jistě si sám vyhledá o co jde a třeba se v tom i sám najde.