Pevná erekce

Jak zvýšit erekci Eresin.cz je otázkou jistě mnoha mužů. Myslím, že každý muž touží být ten nejlepší milenec, takže o kvalitě své erekce chce být opravdu dokonale přesvědčen, že je bez chybičky. Podle mě to pánové mají o dost těžší než my ženy. My se o žádnou erekci starat nemusíme, když tedy pominu péči o partnerovu erekci. Já sama jsem jeden takový problém zažila, když můj partner byl neustále ve stresu, když přišel o práci. A to ne vlastní vinou. V práci ho vyhodili za nadbytek a taky za to, že omezují zaměstnance snižují stavy. Víte, přítel byl z toho úplně vykolejený, a to všechno se ukázalo i na jeho sexuální aktivitě.

Problém s erekcí? Zkuste zázračné pilulky.

Nejenže o sex téměř nejevil zájem, zatímco dříve to byl učiněný sexuální ďábel a maniak. A když už ho tedy k sexu přesvědčím, skoro až donutím, tak sex stojí za nic. Jeho erekce není tak pevná, jako dříve a myslím, že je to tím stresem. Podle mě, když se pánové hodně stresují a nejsou ve své kůži, tak to se odráží i na jejich sexuálním životu. Já sama jsem toho důkazem. A nepřidal tomu ani fakt, že partner věděl, že má takový problém. Věděl o něm a jistě i tušil, že je to ze stresu, ale nechtěl se mnou o tom mluvit. I když si myslím, že partneři by měli o svých problémech, i těch sexuálních, mluvit.

Muži svůj testosteron nezapřou.

Vždyť si musíme důvěřovat, od toho jsme pár. Jenže partnerovi se do svěřování nechtělo. Zjistila jsem pak, že si na internetu vyhledává fóra, jak nejrychleji zvýšit erekci. Byla jsem docela v šoku. Chtěla jsem to s ním probrat já, jako jeho partnerka. Ovšem asi se styděl a já to musím chápat. Přeci je to jen muž a ti jsou na sexuální problémy velmi citliví. Svou mužnost berou velmi vážně a o problémech jen těžko mluví. Ale nenápadně jsem mu zkusila navrhnout sexuologa nebo nějaké potravinové doplňky. Sice na mě dlouho zíral a kroutil hlavou, ale potom mi dal za pravdu. Nakonec to dopadlo tak, že si na internetu objednal nějaké pilulky na zvýšení erekce a zvýšení libida. Vidíte se v tom? Tak klikněte na náš web.