Dojel bych za tebou, ale nemám auto

Půjčit si auto z autopůjčovny? Blázníš? Na to nemám, je to sakramentsky drahé. Tak zněla odpověď mého kamaráda, když jsem mu tuto možnost navrhnul. Docela mne tou přímou a hlavně okamžitou odpovědí zaskočil. Je to pravda? Opravdu jsou autopůjčovny tak nekřesťansky drahé?

Půjčení vozu něco stojí

Nedalo mě to, a večer jsem začal pátrat jak to ve skutečnosti je. A jak jsem pátral? Úplně standardně, po internetu. Zadal jsem do vyhledávače dotaz na vyhledávání autopůjčovny a po odentrování se otevřela mnoha stránková nabídka. Byl jsem překvapený. Zadal jsem i další dotazy a odkazů bylo vždy nepočítaně. Dokonce jsem nalezl i přehršel půjčoven dodávek, či jiných specializovaných vozů včetně karavanů.

Otevřel jsem tedy nabídku autopůjčovny, kterou jsem si tak nějak vylosoval. Šlo o adresu levné autopůjčovny v Praze https://autopujcovna-milan.cz/. Začal jsem si nabídku této společnosti prohlížet. Asi v polovině zkoumání jsem zvedl telefon a zavolal svému skeptickému kamarádovi. Naoko jsem ho plísnil a doporučil jsem se mu nevymlouvat na cenu půjčovného. Pravdou je, že zadarmo se vozy nepůjčují, ale dle mého názoru je tato služba docela levná.

Autopůjčovna má v nabídce docela širokou paletu vozů. Od krátkých Fabií, i Fabie kombi, přes Octavie (sedany i kombi) po malé mikrobusy značky Ford.

Vozidla jsou sice zánovní, leč procházejí pravidelným servisem. Jsou udržována a před předáním zákazníkovi jsou dokonale vyčištěna. Vozy se půjčují s plnou nádrží. V tomtéž stavu se vracejí.

Na dovolenou v půjčeném voze

K vozu obdržíte veškeré doklady. Zelenou kartu, osvědčení o technickém průkazu. Vozidla jsou pojištěna zákonným pojištěním a mají i havarijní pojistku platnou po celé Evropě. Pojištění je výhodné, v případě poškození hradí zákazník pouze 5% spoluúčasti.

Vozy mají dokonce platnou dálniční známku pro ČR, a v případě potřeby vám bude zdarma zapůjčena dětská autosedačka, nebo sněhové řetězy.