Bezpečnost jménem zábradlí

Představte si kdyby u schodů nebylo zábradlí, které slouží jako pomůcka. Můžeme se ho chytit například při pádu, nebo když potřebujeme při chůzi ze schodů nebo po schodech oporu. Schody bez zábradlí nejsou moc bezpečně, vlastně vůbec nejsou bezpečné. A proto ke každým schodům by mělo být. Ať už by bylo nerezové, dřevěné. Většina vysokých budov vlastní výtah, ale i schody. A představte si, že by neměli zábradlí. Vždyť by se mohla stát nějaká nehoda a hrozil by pád. Nebo v rodinném domě se většinou schody nacházejí a s nimi i bezpečnostní zábradlí. Takže aniž bychom si toho všimli, tak zábradlí potkáváme defakto všude.

schodiště

Druhů je několik, stačí si jen vybrat, kde ho potřebujeme. A však nerezové zábradlí Kmkdesign jsou nadčasová. Můžete si vybrat spousty typů. Nerez se hodí opravdu všude jak do interiéru tak i do exteriérů a proto z něj budeme nadšeni. S takovým zábradlím se určitě setkáte třeba v bazénech, na chodnících, v obchodních centrech, a klidně i na balkónech, můžete ho mít i vy doma. Nevadí mu špatné podmínky, jako je déšť, sníh, vítr nebo slunce. Takže bude pořád jako nové a taky nepotřebuje tak velkou péči jako je například dřevo. U kterého hrozí například zaseknutá tříska v dlani. Dřevěné zábradlí je hezké a taky nadčasové, hodí se taky všude, jen ta péče o takové zábradlí nás od toho může odradit.

balkon

Kmkdesing.cz má širokou škálu nabídek a dokonce zde můžete najít hotové zábradlí jak v interiéru tak i v exteriéru a můžete se nechat tak inspirovat. Instalace je jednoduchá a zábradlí je možno umístit opravdu všude kam potřebujete. Firma, která se zábradlím věnuje, není ta trhu žádný nováček. Funguje už od roku 2001 a tak se můžete spolehnout na jejich kvalitu a skvělé recenze. Mimo jiné. nenabízí pouze nerezová zábradlí, ale i také zástěny, stříšky nad dveře a schodiště.