Zábava v bazénu

Vždycky jsem chtěla mít na zahradě nějaký krásný bazén, stejně tak jako všichni ostatní kolem. Jenomže jak všichni víme, tak to někdy opravdu nejde. A někdo třeba na to nemá vůbec žádné peníze anebo také místo. U nás byl problém takový, že my jsme na bazén peníze sice měli, ale měli jsme na zahradě opravdu málo místa. Měli jsme tam ještě starý traktor, který jsme neměli kam dát, protože se nevešel nikam do sběru. Nikdo nám ho nechtěl vzít. Traktor zabíral opravdu na zahradě moc místa, takže jsme tam nemohli dát žádné bazén. Děti samozřejmě měly takový malinkatý oválný bazén, ale to vůbec nestačilo.

V bazénu je zábava.

Protože děti už byly starší a rozhodně jim stačil bazén, který je vysoký třicet centimetrů a má průměr metr a půl. A když máte dvě děti, tak tohle dětem opravdu nestačí. Takže nakonec tohle dopadlo tak, že jsme starý zrezivělý traktor prodali za pár korun, abychom ho dali pryč. Koupil si ho jeden pán po delší době, který se rozhodl, že bude sbírat staré věci, který bude dávat nový život. Měli jsme taková štěstí, že se to nedalo ani popsat! Takže on si chtěl zrekonstruovat starý traktor, aby ho měl také na nějaké výstavy. Opravdu nás to potěšilo, protože za utržené peníze za starý rezavý traktory jsme využili na to, že jsme koupili opravdu pěkný oválný bazén.

Bazén mám ráda.

Tento krásný praktický jsme koupili na webové stránce bazenygluc.cz, kde mají opravdu kvalitní bazény, a to včetně oválných bazénů a nebo jiných typů a druhů bazénu. Tak je jsme se tam pořídili chemii do bazénu, která je podle mého názoru velice důležitá, aby voda v bazénu byla dlouho čistá a průzračná a hlavně, aby byla zdraví nezávadná. Není nic horšího, než když z bazénu chytnete nějakou vyrážku, která je opravdu velice svědivá. Věřte mi, není to nic extra, už jednou se mi to stalo. Také jsme tam pořídili solární plachtu na bazén, aby voda se rychleji ohřála a děti nemusela čekat, než bazén ohřeje slunce.