Venkovní oslava

Například víte, že skoro všichni jsou kuřáci, ale několika lidem to vadí. Už z tohoto důvodu je lepší být venku. Což o to plac máte, ale co když začne pršet? Předpovědi našich meteorologů, že pršet nebude raději pusťte k vodě. Žádná není přesná a ani oni sami netuší, co se může semlít. Příroda je stále nevyzpytatelná, takže s tím prostě počítejte. Ještě stále jí neumíme poručit.

Váš problém vyřeší pronájem party stanu. Je to řešení v podstatě bez problémů, jak před akcí, tak i po ní.

Obří party stan

Ano, bez problémů, protože vy se o nic starat nemusíte. Stan vám totiž technici postaví, podle přání udělají i pevnou podlahu, vyzdobí a také nanosí potřebný nábytek. Tedy stoly, lavice, židle, vše dle přání zákazníka a domluvy. Takže vy si přijdete k hotovému a můžete slavit s kamarády či kolegy, jak chcete.

Není třeba se obávat nenadálé situace se stavbou. Celá kostra je pevná a také je pořádně napevno smontovaná. Plachta, která ji kryje je rovněž prvkem, který to celé drží pohromadě. Samozřejmostí je její kvalita, při případném dešti nesmí proniknout ani kapka. Proto má většina těchto plachet speciální impregnaci.

Podlaha se hodí všude tam, kde není zrovna nejlepší terén. Je nutno počítat s tím, že dámy neumí odhadnout nastávající situaci a přijdou v botách s jehlovými podpatky. Ty se do hlíny umí pěkně zabořit a po hodině či dvou máte z přírodní podlahy krásné oraniště. Pokud byste chtěli sázet například brambory, je to velmi vhodné, avšak ku zábavě a případnému tanci moc ne. Proto je dobré si podlahu domluvit a připlatit.

Vnitřek stanu

O velmi výhodný pronájem party stanu většinou bývá dosti velký zájem, je proto dobře objednat si jej s předstihem. Jen tak budete mít jistotu, že stan bude skutečně v termínu postaven a že vám v tomto termínu také poslouží.

Nezbývá než popřát veselici bez jiných problému a hodně dobré zábavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup