Neživá příroda

Patříte k lidem, kteří si rádi nosí do domu kousky z přírody? Máte doma kytice ze sušených květů a trav, ale i spoustu živých květina v květináčích? To jste zkrátka milovníci přírody. Mít v bytě kus z přírody je způsob, jak se alespoň trošku přírodě přiblížit a nebydlet jen ve čtyřech holých betonových zdech. Udělat si velikonoční nebo vánoční věnec na dveře je příjemné i pro vaše sousedy v paneláku, kteří chodí kolem vašich dveří. Domovní výzdoba ale nemusí být jen květiny. Když řekneme, že si můžete byt vyzdobit i kameny, možná vás prvně napadne skalka na zahradě, ale my nemáme na mysli velké kameny, ale malé, drobné drahé kamínky, ze kterých se dají vytvořit velmi krásné výrobky.

stromeček štěstí

Achát, obsidián, křišťál, každý má dvé kouzlo. Pokud jste tzv. senzitivní a věříte v sílu jednotlivých drahách kamenů, jsou pro vás přímo ideálním dárkem stromečky štěstí z drahých kamenů. Stromečky jsou vyrobené z drátků, do kterých jsou vložené drobné kamínky, vždy jednoho druhu, a tak si můžete vybrat ten, který se vám líbí buď barvou anebo pro své vlastnosti. Kameny mohou mít různé vlastnosti, mohou být ochranné či léčivé, ale také mohou dodávat sílu, mohou přilákat naději a víru, ale mohou být i jen tak pro radost. Stromečky štěstí můžete dát jako dárek, který jistě potěší.

stromček

Větvičky jsou udělané z drátků a tak si je můžete sami vytvarovat dle své fantazie. A pokud se vám za týden nebude stromeček líbit. Můžete mu větvičky vytvarovat úplně jinak. Stromečky štěstí s kamínky můžete mít v různých barvách, protože i jednotlivé druhy kamínků, třeba achát, můžou být v různých barevných kombinacích. Mít doma kousek přírody, to mohou být sušené květy ve váze, ale takové ozdoby z drahých kamenů, jako jsou stromečky štěstí. I maličký stromeček může udělat velkou radost a pokud věříte v sílu kamenů, přinesou vám třeba štěstí nebo lásku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup